Naujausias arba paskutinis redaguotas įrašas

Burinė valtis - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.

 


   
 Darau, burinės valties,Milanija(Master-Korabel) M 1:72 mastelis, testinį surinkimą. Kaip ir paprastom valtelėm, nieko papildomo neplanuoju. Viskas bus renkama be jokių perdirbinėjimų. Nebent neesminiai spalviniai papildomi akcentai, kaip ir mažose irklinėse valtelėse. Na gal dar koks stovelio ar pagrindo sumanymas. Šiaip tai šitą valtį rekomenduočiau kaip pirmą modelį darant pirmą modeliuką iš rinkinio. Arba norint susipažinti su Master-Korabel stiliaus rinkiniais.
.

        Peržiūrėti visą temą...


Sąrašas paskutinių 12 -os naujų, papildytų ar redaguotų įrašų:


Nauji/Papildyti/Redaguoti prieš 3 d. ir seniau:

01. Apr 2017   Burinė valtis - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.

29. Mar 2017   Šilutės pašto karieta M 1:12 - V dalis.

09. Mar 2017   Objektų liejimas silikono formose.

09. Feb 2017   Organinio stiklo ir plastiko lankstymo stakles.

02. Feb 2017   Kintamo dydžio universalūs spaustuvai rėmeliams klijuoti.

01. Feb 2017   Pagrindas modeliui (ver. V.01).

29. Jan 2017   Laikina vitrina modeliui.

24. Jan 2017   Vitrina modeliui (ver. V..0.8).

23. Jan 2017   Šablonas detalėms pjauti tiksliai 90 laipsnių kampu.

21. Jan 2017   Valtis 95 mm - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.

01. Aug 2015   Puspriekabės ir vilkiko maketas kroviniui išdėstyti.

28. Jun 2015   Paprastos diskinės šlifavimo staklės iš faneros.
KLAIPĖDOS KRAŠTO MODELIUOTOJŲ SUSITIKIMAS.
 
  Praėjusį šeštadienį, t.y. 2013- 12 -21 d., Klaipėdos "Vėtrungės" viešbučio pasaže, susirinko stendinio modeliavimo entuziastai. Iš Klaipėdos, Gargždų, Šilutės ir kitur. Pabendrauti, pasikalbėti ir aptarti aktualias temas, parodyti vieną kitą modelį. Na, ir savaime suprantama, simboliškai palydėti praėjusius metus ir pasiruošti artėjantiems...


       Peržiūrėti visą temą...
   Daugiau
MODELIAI SKRENDA...
 
   Vieną savaitgalio vakarą, kolegos Šilutės RC modeliuotojai surengė modelių bandomuosius pasiskraidymus. Pakvietė ir mane pasižiūrėti. Buvo laukta keletą savaitėlių, kol bus ramesnis oras. Dienos buvo gražios, bet vis kliudė stiprus vėjas. Bet pagaliau sulaukėme neblogos pavakarės ir skambučio atvažiuoti į aerodromą. Tokia jau tradicija. Nors lėktuvėliai ir nedidukai, bet kyla ir leidžiasi, kaip ir priklauso - tikrame aerodrome...        Skaityti visą straipsnį...

Daugiau
ŠILUTIŠKIAI - AVIACIJOS ŠVENTĖJE JUDRĖNUOSE.
 
   Straipsnio iš laikraščio "Šilokarčema" 2013m. liepos 23 dienos, elektroninė versija. Originalaus puslapio kopiją galima rasti čia: Šilutiškiai - aviacijos šventėje Judrėnuose . Autorius - Saulius Sodonis. Tikiuosi, bus įdomu paskaityti ir jums.


                      Skaityti visą straipsnį....

Daugiau
TAIP GYVENTI PATOGIAU??? MITAS APIE VIETOS TRŪKUMĄ FORUMUOSE.


 


   Tokiam straipsneliui mane išprovokavo Berkut iš "poligono" forumo, nurodyti nuotraukų talpinimo, problemos sprendimo būdai. Žmogus atrodo protingas, energingas ir rimtas. Ir rašo štai ką:
 
"Berkut » 22 Geg 2013, 11:47
.....Dėl nuotraukų talpinimo per išorinius puslapius galiu pasakyti, kad taip bus/ Vidiniai šio forumo rezervai yra limituoti, todėl nuotraukų talpinimas į forumą atimą labai daug vietos ir su laikų gali atsitikti taip, kad pritrūks vietos rašymui, taip jau buvo keliose kitose forumuose, todėl ant tų pačių grėblių nelipsim. :)
Galiu pasakyti iš savo patirties, geriausia išorinė talpykla man asmeniškai yra postimage.com, daugybe metų ten saugomos mano nuotraukos ir jokių problemų, skirtingai nei imageshark, photobucket ir kitos talpyklos kurios laikas nuo laiko lūžta ir viskas dingsta. Postimage.com patarčiau susikurti savo profilį ir dėti nuotraukas ten, man asmeniškai kaip tik patogų, kai padarai atskirus katalogus atskiriems modeliams ir paskui reikalui esant tik kopijuoji nuorodas į modelius ir dedi į forumą.
Tai gi norėčiau paprašyti, kad nuo pirmų postų dėtumėte savo darbų nuotraukas per išorines talpyklas, nes forumo paveiksliukų talpinimo funkcija bus išjungta." 

    Nuoroda į originalą.
 

   Skaityti visą straipsnį...

Daugiau
OPTIMIZMAS.
                       Tai, kas tavęs nesunaikina, tave stiprina.


                                    Ir nieko daugiau....   {#emotions_dlg.aliboronz}

Daugiau


Paieška

Statistika

Lankėsi per 10 min
  • visi ilsisi
Svečiuojasi: 10 lankytojai(-jų)

Scale Model


Šalys!