1. Kur rasti pagalbos puslapį?

    Pagalbos puslapį galima išsikviesti dviem būdais. Vienas iš jų, tai svetainės kairėje viršuje esantis geltonas mygtukas su klaustuku. help Paspauskite jį ir atsidarys pagalbos puslapis. Kitas būdas tiesiogai surasti pagalbos puslapį. Jis randasi pagrindinio tekstinio meniu dešinėje skyriuje "INFORMACIJA" . Spragtelkite jį pelyte ir išsiskleidusiame meniu pamatysite apačioje puslapio pavadinimą "Pagalba". Paspauskite jį ir puslapis atsidarys.
 

   2. Kaip pasiūsti el.pašto laišką?

  Jei norite parašyti man, paspauskite svetainės kairėje viršuje esantį mygtuką su nupieštu voku. mail. Automatiškai atsidarys Jūsų naudojama el.pašto programa, kur jaus bus įvestas mūsų el.pašto adresas. Įrašykite laiško pavadinimą, parašykite patį laišką ir paspauskite siūsti. Galite įdėti į savo laišką nuotraukas ar paveikslėlius, prisegti įvairius dokumentus ir failus. Seniai išbandytas, patikimas ir patogus būdas. Jei dėl kažkokių priežasčių Jūsų el.pašto programa veikia kitaip, naudokite savo jau įprastą budą ir tiesiog  parašykite el.pašto adesu: [email protected]
 

    3. Kaip susisiekti programos "Skype" pagalba?

  Skype labai patogus būdas bendrauti.Galite parašyti arba paskambinti ir pokalbėti. Jos pagalba galite atsiūsti ir gauti įvairius failus(nuotraukas, brėžinius,straipsnius ir t.t.. Tam reikia, kad aš būčiau prisijungę prie Skype tinklo. Ar taip yra, galite pamatyti kairėje svetainės viršuje esančių mygtukų juostoje. Jei matote mygtuką blyškų mygtuką prisijunges, vadinasi aš neprisijungęs ir pabendrauti nepavyks. Jei matote žalią mygtuką prisijunge, maloniai prašome. Paspaudis šį mygtuką, jei Jūs turite įdiegtą Skype programą, ji atsidarys ir galesite susisiekti su mumis. Galite ir tiesiog skambinti ar rašyti mano Skype adesu: esilute70 .
 

    4. Kaip greitai sužinoti, ką ir kur galima rasti svetainėje?

  Tai labai paprasta. Kairėje svetainės viršuje esančioje mygtukų juostoje pasirinkite mygtuką "struktūra" struktūra . Jį paspaudus , išsikviesite langą, kuriame matysis visa svetainės struktūra su visų šiuo metu Jums prieinamų puslapių pavadinimais. Čia tiesiog atvaizduojamas visas išskleistas meniu. Paspaudę ant norimo pavadinimo, pamatysite šį puslapį.
 

    5. Kaip greitai rasti straipsnį ar kitą medžiagą svetainėje?

  Tai irgi labai paprasta. Kairėje žemiau svetainės naujienų meniu yra meniu "Paieška". Į langelį "Įrašykite ko ieškoti..." ištrynę esamą tekstą įrašykite ieškomo dokumento raktinį žodį ar jo dalį. Šalia yra mygtukas "Ieškoti" . Jį paspaudus , išsikviesite langą, kuriame matysis visus atitikmenis, rastus svetainėje ir platesnes paieškos priemones. Jei rasti dokumentai netenkina, išbandykite kitokius paieškos variantus. Keiskite raktinius žodžius ar įrašomos dalies dydį, panaudokite kitokias paieškos sąlygas. Jums surastų dokumentų ir puslapių pavadinimus pamatysite paieškos sąlygų puslapio apačioje. Paspaudę ant norimo pavadinimo, pamatysite šį puslapį ar dokumentą.
 

    6. Kaip greitai pasiekti svetainės ilgo puslapio pabaigą arba pakilti į jo pradžią?

  Tam kairėje svetainės viršuje esančioje mygtukų juostoje pasirinkite mygtuką "žemyn" zemyn . Jį paspaudus , greitai pateksite į svetainės puslapio apačią. Graitai pakilti į puslapio viršų galite jo apačioje kairėje ir dešinėje esančių mygtukų "aukštyn" aukstyn pagalba. Jų dėka visada jausitės labai patogiai.
 

    7. Kaip greitai gryžti į pradinį puslapį svetainėje?

  Tai labai paprasta. Kairėje svetainės viršuje esančioje mygtukų juostoje pasirinkite mygtuką "pradžia" pradzia . Jį paspaudus , išsikviesite pradinį svetainės puslapį. Tokiu būdu gryžtama ir iš tų meniu punktų, kuriais naudojantis, nesimato viso kairiojo meniu ir puslapis užima visą langą. Pvz.. forumai . Nes jei peržiūrinėjate forumo puslapius, naršyklės mygtukai "pirmyn" ir "atgal" naudojami navigacijai po forumą ir gryžti į pradžią nepadės.
 

    8. Ką ir kaip dar galima rasti svetainėje?

  Paspaudus kairėje svetainės viršuje esančioje mygtukų juostoje mygtuką "struktūra" struktūra galite pamatyti visus šiuo metu Jums prieinamų puslapių pavadinimus. Tiesą sakant, neregistruoti nariai visada matys tik viešą informaciją. Registruotiems dalyviams, gali būti suteikiami įvairūs statusai, suteikiantys teisę naudotis tam tikromis galimybėmis. Priklausomai nuo statuso, jos labai skiriasi. Žemiausio statuso registruoti nariai gali matyti papildomą informaciją, naudotis bendru forumu, keistis žinutėmis  naudojantis svetainės PM(privačių žinučių) sistema, komentuoti viešai nekomentuojamus straipsnius ir t.t..
 

    9. Kodėl reikalinga registracija?

 Registracija reikalinga norint naudotis didesniu paslaugų ir galimybių skaičiumi. Jos metu nėra registruojami asmeniniai Jūsų duomenys. Įvedami tik tie duomenys, kuriuos būtina įvesti.Savo nuožiūra pasirinkite vardą ir slaptažodį, kurie padės Jus atskirti nuo kitų lankytojų, bei apsaugos Jūsų įvestus kitus duomenis nuo pakeitimo. Be to šiuo vardu bus kaupiama statistika, priskiriamas statusas su teise naudotis tam tikromis galimybėmis ir turėti tik Jums priskirtas teises ir t.t.. Užsiregistravę, el.pašto adresu, kurį nurodysite registracijos metu, gausite visą reikalingą registracijos patvirtinimo informaciją. Atminkite, užsiregistravus statusas nesuteikiamas automatiškai !!! Automatiškai vykdoma tik registracija, o statusas suteikiamas, kai administratorius peržiūri registracijos failus. Tai gali užtrukti ir keletą dienų. Jūsų el.pašto laiškas su trumpu prisistatymu, tikrai pagreitins sprendimą dėl vienokio ar kitokio statuso suteikimo. Rašykite el.pašto adesu: [email protected] .  Registruokitės paspaudę nuorodą: Registracija .
 

    10. Ką daryti pamiršus slaptažodį?

 Visi mes žmonės.Ir kartais mūsų slaptažodžiai pasimiršta, dingsta, pasimeta...Tokiu atveju spauskite žemiau esančią nuorodą "slaptažodžio atstatymas", atsidariusiame lange įrašykite el.pašto, kurį naudojote registruodamiesi, adresą ir mes atsiūsime Jums naują slaptažodį. Slaptažodis bus automatiškai sugeneruotas svetainės programos. Jį naudodami, vėl galėsite prisijungti ir toliau naudotis mūsų svetaine. Tačiau gautajį slaptažodį rekomenduotume pasikeisti į Jums malonesnį ir tinkamesnį. Slaptažodį, skirtingai nei vardą, galite keisti nors ir kas kelios minutės...  Čia galite gauti naują slaptažodį: Slaptažodžio atstatymas .
 

    11. Kodėl man neina užsiregistruoti?

   Ši galimybė viešiems vartotojams kol kas išjungta. Registruoto vartotojo statusą suteikiu savo nuožiūra ir labai nedideliam žmonių skaičiui. Kas žino, gal kada tokių asmenų ratas išsiplės.
 

    12. Ką daryti jei noriu patalpinti  savo modelio gamybos ar pan. aprašymą?

   Svetainė, tai ne forumas. Galimybė patiems publikuoti straipsnius svetainėje, suteikiama tik autoriams, kurie bus atrinkti ir norės tai daryti pastoviai ir turės atitinkamų sugebėjimų. Bet Jums tai ne kliūtis. Atsiūskite norimą tekstą, nuotraukas el. paštu, Skype pagalba ar kitaip man. Nepamirškite parašyti savo vardą ir pavardę, kitą informaciją ir kaip su Jumis susisiekti. Medžiaga bus įvertinta ir patalpinta. Kaip greitai, priklausys nuo mano galimybių ir planų. Rašykite....
 

    13. Kaip pasidalinti turima informacija, patarimais, nuorodomis?

   Labai paprastai. Siūskite man savo turimą informaciją. Galite naudotis visais aukščiau išvardintais ir aprašytais būdais. Būtinai pridėkite informaciją apie save, jei galite nurodykite šaltįnius, iš kur ji paimta, kaip susisiekti su Jumis ir savo komentarus apie siunčiamą medžiagą.
 

    14. Kaip pakomentuoti straipsnį?

   Tai paprasta. Straipsnių ar naujienų, kurias galima viešai komentuoti apačioje, yra nuoroda "Komentuoti". Atsidarys komentaro rašymo forma. Laukelyje "Pavadinimas" įrašykite savo vardą, pavardę(forumų dalyviai dar ir "niką"), parašykite savo komentarą. Laukelyje "Įrašyti tekstą" įrašykite šalia sunkiai įžiūrimus skaičius. Jei Jūs negalite gerai jų įžiūrėti, pabandykite juos pakeisti, paspaudę ant raudonos riestos rodyklėlės.Šios procedūros pagalba atskiriama, ar formą pildo žmogus ar robotas. Paspauskite mygtuką "Komentuoti" ir Jūsų komentaras bus pateiktas svetainėje. Paspaudę mygtuką "Atsisakyti" gryšite atgal į straipsnį.
 
Paieška

Statistika

Lankėsi per 10 min
  • visi ilsisi
Svečiuojasi: 8 lankytojai(-jų)

Scale Model


Šalys!