Burinė valtis - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.
 


   
 Darau, burinės valties,Milanija(Master-Korabel) M 1:72 mastelis, testinį surinkimą. Kaip ir paprastom valtelėm, nieko papildomo neplanuoju. Viskas bus renkama be jokių perdirbinėjimų. Nebent neesminiai spalviniai papildomi akcentai, kaip ir mažose irklinėse valtelėse. Na gal dar koks stovelio ar pagrindo sumanymas. Šiaip tai šitą valtį rekomenduočiau kaip pirmą modelį darant pirmą modeliuką iš rinkinio. Arba norint susipažinti su Master-Korabel stiliaus rinkiniais.
.

        Peržiūrėti visą temą...

Daugiau
Valtis 95 mm - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.
 


    Dar vienas valtelės modelis iš Milanija(Master-Korabel) M 1:72 rinkinuko. Visiškai analogiškas, kaip ir 75 mm, tik didesnė. Todėl nieko daug nerašysiu, tik sukelsiu gamybos nuotraukas. Kas darys šią valtelę, pasinaudos mažesnės aprašymu. Abi valteles galite įsigyti el. parduotuvėje "Modeliumeistras" . Taigi pirmas blokas nuotraukų su pačio karkaso surinkimu.

            Peržiūrėti visą temą...


Daugiau
Šilutės pašto karieta M 1:12 - V dalis.
 


     Štai ir paskutinė karietos gamybos dalis. Taip jau susiklostė, kad šis projektas jau pabaigtas, bet liko krūva nuotraukų ir kol dar ne viskas pamiršta, pabaigsiu gamybos istoriją. Ne vien Jums, bet ir man labai įdomu kartais ją peržvelgti. Taigi paskutinė V-oji dalis.


     Peržiūrėti visą temą...

Daugiau
Valtis 75 mm - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.
 


  Naujos aplinkybės - naujas projektas. Tiksliau jų bus visa serija. Čia pirmas iš šios serijos. Kadangi taip jau gavosi, kad tenka atstovauti Europoje šiai dienai pačių kokybiškiausių medinių burlaivių rinkinių gamintoją - OOO Milanija(Master-Korabel), teks pačiam įsitikinti jų darbo kokybe, o kartu ir padaryti savotiškas, lyg papildomas, surinkimo instrukcijas. Neslėpsiu, man ir pačiam labai smalsu pasižiūrėti, kas ten ir kaip sumanyta. "Master-Korabel" rinkiniai išskirtiniai tuo, kad viskas yra padaryta maksimaliai tiksliai, tiek istorine, tiek technologine prasme. Labai kokybiškos medžiagos, tikslus apdirbimas, ilgas testavimas yra pagrindas, net nepatyrusiam žmogui surinkti labai kokybišką modelį. Pradėsiu nuo mažiausio, bet ne lengviausio, 75mm ilgio valties modelio...
 
              Peržiūrėti visą straipsnį...


Daugiau
Puspriekabės ir vilkiko maketas kroviniui išdėstyti.
 


  Pristatau naują, kiek kitokį projektą. Tai puspriekabės ir vilkiko maketas kroviniui išdėstyti. Tokį neįprastą darbelį užsqakė viena transporto kompanija. Pasirodo, kad toks maketas reikalingas vairuotojų apmokymui, kaip teisingai, pagal tam tikrus reikalavimus kievienai ašiai, išdėstyti puspriekabėje krovinius.  Užsakymas man pasirodė gan įdomus, tai ir ėmiausi šio projekto. Tuo labiau, kad užsakovas pranešė turintis parengtus brėžinius ir belieka tik pagaminimo darbai. Bet juos pamačius, teko gerokai nustebti. Net ir man, turinčiam gana gerą ir lakią erdvinę vaizduotę, sunkoka buvo suprasti, kas čia ir kaip. Kaip viskas baigėsi, sužinosime vėliau...


              Peržiūrėti visą straipsnį...


Daugiau


Paieška

Statistika

Lankėsi per 10 min
  • visi ilsisi
Svečiuojasi: 10 lankytojai(-jų)

Scale Model


Šalys!