Ši tema skirta mano sukurtiems ar pagamintiems produktams. Viskam, ko negalima priskirti modeliams arba technologiniams dalykams, skirtiems tik mano asmeninėms reikmėms. Pvz. tai vitrinos modeliams, kažkokios modelių dalys, skirtos ne man, įrankiai ar staklės pagamintos pagal užsakymus ir panašiai. 

Pagrindas modeliui (ver. V.01).

Parašė A.Povilaitis (antanas) 01 Feb 2017
Sukurti vienetiniai ar serijiniai produktai >>
    Bet koks modelis be reikiamo pagrindo - ne modelis. O tiksliau, tai neužbaigtas modelis. Modelis ant gražaus pagrindo žiūrisi visai kitaip. Be to, jis kažkiek apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų. Man pačiam, tai būtinas daiktas. Bet ir kiti modeliuotojai užsako. Įdedu vieną iš pagrindo variantų, be gamybos aprašymo. Bandau įvairias konstrukcijas, skirtingas technologijas, gamybos būdus. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu - pagaminti gerą pagrindą, irgi reikia nemažai pasistengti. Jei kam aktualu, galiu pagaminti. Mediena gali būti įvairi, gali būti ir kombinuotas su audiniu, veidrodžiu ar dar kokia medžiaga. Įvairių formų ir matmenų bei konstrukcijų... Kreiptis el.paštu [email protected] .
    Konkrečiai ši pagrindo versija yra pagaminta iš juodalksnio medienos. Padengta tungos aliejumi su karnaubos ir kandelilos vašku. Jokių lakų. Tokio padengimo privalumas yra tas, kad danga gaunasi labai graži ir maloni liečiant. Medžiagos yra natūralios, neišskiriančios jokių nuodingų cheminių komponentų. Be to, tokias dangas labai lengva atnaujinti. Tiesiog vėl padengti tokiu pat aliejumi, ir nesant didelių mechaninių pažeidimų, pagrindas atrodys vėl kaip naujas. Neturint originalaus aliejaus, galima padengti ir kitokiu(bet ne buitiniu) aliejumi. Pvz. linų aliejumi.
    Pagrindai gali būti ir be padengimo, arba dažyti, lakuoti. Kiekvienas pagrindas komplektuojamas minkštomis kojelėmis iš veltinio ar analogiškos medžiagos. Apsaugai nuo dulkių ir drėgmės, pakuojamas į "streč" plėvelę. Nuotraukose - vienas iš užsakymų.
Redaguota: 01 Feb 2017 15:57

Atgal

Komentarai

Nerasta

Komentuoti


Paieška

Statistika

Lankėsi per 10 min
  • visi ilsisi
Svečiuojasi: 11 lankytojai(-jų)

Scale Model


Šalys!