Naujausias arba paskutinis redaguotas įrašas

Burinė valtis - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.

 


   
 Darau, burinės valties,Milanija(Master-Korabel) M 1:72 mastelis, testinį surinkimą. Kaip ir paprastom valtelėm, nieko papildomo neplanuoju. Viskas bus renkama be jokių perdirbinėjimų. Nebent neesminiai spalviniai papildomi akcentai, kaip ir mažose irklinėse valtelėse. Na gal dar koks stovelio ar pagrindo sumanymas. Šiaip tai šitą valtį rekomenduočiau kaip pirmą modelį darant pirmą modeliuką iš rinkinio. Arba norint susipažinti su Master-Korabel stiliaus rinkiniais.
.

        Peržiūrėti visą temą...


Sąrašas paskutinių 12 -os naujų, papildytų ar redaguotų įrašų:


Nauji/Papildyti/Redaguoti prieš 3 d. ir seniau:

01. Apr 2017   Burinė valtis - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.

29. Mar 2017   Šilutės pašto karieta M 1:12 - V dalis.

09. Mar 2017   Objektų liejimas silikono formose.

09. Feb 2017   Organinio stiklo ir plastiko lankstymo stakles.

02. Feb 2017   Kintamo dydžio universalūs spaustuvai rėmeliams klijuoti.

01. Feb 2017   Pagrindas modeliui (ver. V.01).

29. Jan 2017   Laikina vitrina modeliui.

24. Jan 2017   Vitrina modeliui (ver. V..0.8).

23. Jan 2017   Šablonas detalėms pjauti tiksliai 90 laipsnių kampu.

21. Jan 2017   Valtis 95 mm - Milanija(Master-Korabel) M 1:72, medis.

01. Aug 2015   Puspriekabės ir vilkiko maketas kroviniui išdėstyti.

28. Jun 2015   Paprastos diskinės šlifavimo staklės iš faneros.
UŽSAKYMAS IŠ SHIPYARD
Ruošiamas prekių užsakymą iš ShipYard. Galima užsakinėti viską, kas yra jų asortimente. Kainos ShipYardo standartinės, minus 10 % velykinė nuolaida!!! Atsiuntimas iš Lenkijos nekainuos. Tik pristatymas Jums Lietuvoje, priklausomai nuo pristatymo būdo. Dalį patalpinto asortimento rasite čia: Parduotuvė . Pilnas katalogas PDF formatu (54 MB dydžio) randasi čia: Katalogas  apačioje 6 punktas. Siuntos gavimas numatomas iki balandžio 10 d.. Klausimai, užsakymai, konkrečios kainos Jums per PM arba e-mail'u: Adresas , bei kitais būdais per FB ar el. parduotuvę. Pasiūlymo terminas - iki balandžio 1d..

Antanas
Daugiau
MODELIUMEISTRAS.LT EL. PARDUOTUVĖ JAU VEIKIA !!!

Svetainė "MODELIŲ MEISTRAS".
  
    Jau keletas dienų, kaip veikia svetainė "MODELIŲ MEISTRAS". Naujas puslapis tarsi apjungia visas mano veiklos sritis. O ši svetainė, dabar atliks labiau asmeninės funkciją. Nauja - leis greitai pasiekti tiek Facebook puslapį, tiek YouTube kanalą, Tviterį, šią asmeninę svetainę, elektroninę parduotuvę ir kitus ateities projektus. Matysime, kas dar atsiras ateityje.


   Žinau, kad vieniems tai patiks, kitiems nelabai, bet įdiomios visų nuomonės. Vertinkite. Galima viską geriau ir greičiau, bet deja, laikas ir galimybės truputį  riboja visus norus. Bet modeliuotojai, žmonės kantrūs ir visus tikslus pasieksime.  Naudokitės, rašykite, komentuokite, užsakinėkite ir pirkite. Viskas Jūsų rankose. Pirmyn...

                                                                                                                            A.Povilaitis

"MODELIŲ MEISTRAS" tapo oficialiu OOO "MILANIJA" ATSTOVU EUROPOJE
  


   Su malonumu pranešu, kad "Modelių meistras" tapo oficialiu OOO "Milanija" atstovu Europoje. OOO "Milanija" - labai kokybiškų ir nebrangių, istoriškai tikslių ir technologiškai labai pažangių, modelių rinkinių gamintojas. Net labai nepatyręs žmogus, gali surinkti burlaivių modelius, kokius sunku būtų padaryti ir patyrusiems modeliuotojams. OOO "Milanija", arba dar kitaip - "Master-Korabel" rinkinius, nuo liepos jau bus galima įsigyti ir Lietuvoje. Nekantraujantys, gali rašyti ir užsisakinėti jau dabar. Pirmiesiems 10-čiai pirkėjų - 10 proc. nuolaida ...

    Skaityti daugiau...

Daugiau
TAIP GYVENTI PATOGIAU??? MITAS APIE VIETOS TRŪKUMĄ FORUMUOSE.


 


   Tokiam straipsneliui mane išprovokavo Berkut iš "poligono" forumo, nurodyti nuotraukų talpinimo, problemos sprendimo būdai. Žmogus atrodo protingas, energingas ir rimtas. Ir rašo štai ką:
 
"Berkut » 22 Geg 2013, 11:47
.....Dėl nuotraukų talpinimo per išorinius puslapius galiu pasakyti, kad taip bus/ Vidiniai šio forumo rezervai yra limituoti, todėl nuotraukų talpinimas į forumą atimą labai daug vietos ir su laikų gali atsitikti taip, kad pritrūks vietos rašymui, taip jau buvo keliose kitose forumuose, todėl ant tų pačių grėblių nelipsim. :)
Galiu pasakyti iš savo patirties, geriausia išorinė talpykla man asmeniškai yra postimage.com, daugybe metų ten saugomos mano nuotraukos ir jokių problemų, skirtingai nei imageshark, photobucket ir kitos talpyklos kurios laikas nuo laiko lūžta ir viskas dingsta. Postimage.com patarčiau susikurti savo profilį ir dėti nuotraukas ten, man asmeniškai kaip tik patogų, kai padarai atskirus katalogus atskiriems modeliams ir paskui reikalui esant tik kopijuoji nuorodas į modelius ir dedi į forumą.
Tai gi norėčiau paprašyti, kad nuo pirmų postų dėtumėte savo darbų nuotraukas per išorines talpyklas, nes forumo paveiksliukų talpinimo funkcija bus išjungta." 

    Nuoroda į originalą.
 

   Skaityti visą straipsnį...

Daugiau


Paieška

Statistika

Lankėsi per 10 min
  • visi ilsisi
Svečiuojasi: 8 lankytojai(-jų)

Scale Model


Šalys!