Ši tema skirta mano sukurtiems ar pagamintiems produktams. Viskam, ko negalima priskirti modeliams arba technologiniams dalykams, skirtiems tik mano asmeninėms reikmėms. Pvz. tai vitrinos modeliams, kažkokios modelių dalys, skirtos ne man, įrankiai ar staklės pagamintos pagal užsakymus ir panašiai. 
Pagrindas modeliui (ver. V.01).
    Bet koks modelis be reikiamo pagrindo - ne modelis. O tiksliau, tai neužbaigtas modelis. Modelis ant gražaus pagrindo žiūrisi visai kitaip. Be to, jis kažkiek apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų. Man pačiam, tai būtinas daiktas. Bet ir kiti modeliuotojai užsako. Įdedu vieną iš pagrindo variantų, be gamybos aprašymo. Bandau įvairias konstrukcijas, skirtingas technologijas, gamybos būdus. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu - pagaminti gerą pagrindą, irgi reikia nemažai pasistengti. Jei kam aktualu, galiu pagaminti. Mediena gali būti įvairi, gali būti ir kombinuotas su audiniu, veidrodžiu ar dar kokia medžiaga. Įvairių formų ir matmenų bei konstrukcijų... Kreiptis el.paštu [email protected] .


                Peržiūrėti visą temą...
Daugiau
Vitrina modeliui (ver. V..0.8).
    Bet koks modelis be vitrinos - ne modelis. O tiksliau, tai neužbaigtas modelis. Modelis vitrinoje žiūrisi visai kitaip. Be to, jis apsaugotas nuo baisiausių savo priešų - drėgmės, dulkių ir mechaninių pažeidimų. Žinoma, ne absoliučiai, bet pakankamai. Man pačiam, tai būtinas daiktas. Bet ir kiti modeliuotojai užsako. Įdedu vieną iš vitrinos variantų, tiksliau trumpą gamybos aprašymą. Tai ne instrukcija, kaip pasigaminti, bet vienas iš būdų. Bandau įvairias konstrukcijas, skirtingas technologijas, gamybos būdus. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu: pagaminti gerą vitriną nėra lengva ir pigu...


                Peržiūrėti visą temą...
Daugiau


Paieška

Statistika

Lankėsi per 10 min
  • visi ilsisi
Svečiuojasi: 9 lankytojai(-jų)

Scale Model


Šalys!